Efekty gitarowe J. Rockett Audio Designs

Aktualności, wiadomości z rynku, koncerty, warsztaty, ciekawostki, notki PR

gitredakcja | 16.10.2015, 14:20

PR Bezpłatny prasowy materiał PR Muzyczny.pl. Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Amerykańska firma J. Rockett Audio Designs, to producent doskonałych efektów gitarowych o studyjnej wręcz jakości brzmienia. Wszystkie produkty J. Rockett produkowane są ręcznie z najwyższej jakości podzespołów i wykończone z ogromną starannością. Dzięki temu, obok walorów brzmieniowych, kostki przyciągają uwagę również niepowtarzalnym designem. W ofercie sklepu muzyczny.pl (http://muzyczny.pl/) znajdziecie szeroki wybór tych znakomitych efektów między innymi są to:

10 ton Hammer – potężny distortion, nawiązujący brzmieniem do metalowych zespołów z lat osiemdziesiątych. Skuteczna korekcja barwy sprawia jednak, że "młot" sprawdzi się także we współczesnych gatunkach muzycznych.

Alien Echo – studyjnej jakości delay, który dzięki całkowicie analogowej konstrukcji sprawia, że brzmienie jest ciepłe i naturalne. Kostka posiada także funkcje WARBLE – modulacja, która gwarantuje psychodeliczny, muzyczny odlot.

Animal – nazwa "zwierzak" nie jest tu przypadkowa, efekt to najwyższej klasy overdrive, który brzmieniem nawiązuje do legendarnego Marshalla Plexi. Niesamowita dynamika i „power”, którego nie znajdziecie w żadnym innym efekcie tego typu.

Chicken Soup Overdrive – klasyczny overdrive, brzmieniowo rodem z Nashville. Święty Graal dla bluesmanów, muzyków country i wszystkich, którzy szukają transparentnego, pozbawionego zbędnych zakłóceń brzmienia.

Flex Drive – najbardziej uniwersalny efekt w ofercie J. Rockett. Jego możliwości brzmieniowe ograniczać może jedynie kreatywność gitarzysty. Dzięki skutecznej korekcji i trzem przełącznikom, które odpowiadają za charakter przesterowania, można ukręcić praktycznie wszystko – od czystego podbicia po dynamiczne, zwarte przestery.

Lemon Aid Booster – dla wielu gitarzystów "cytryna" to najlepszy booster na rynku. Świetnie sprawdza się z różnymi typami wzmacniaczy i potrafi z nich wycisnąć co najlepsze, nie zmieniając przy tym ich charakteru brzmieniowego.

Revolver - to stereofoniczny rozdzielacz/EQ/booster z dodatkową funkcją vibe. Ta niezwykle skuteczna broń to rarytas dla wszystkich muzycznych poszukiwaczy. Jak w przypadku wszystkich efektów J. Rockett Audio Designs, nie ma tu mowy o jakichkolwiek konstrukcyjnych kompromisach.
Avatar użytkownika
gitredakcja
 
Posty: 549
Dołączył(a): 30.10.2013, 10:59
Reprezentowana firma lub instytucja: gitgitara.pl

NEWSY gitarowe i muzyczne