EUPHORIZONE

Pokaz co potrafisz! Pochwal się próbkami swojej twórczości!

P_I_W_O_ | 11.11.2017, 15:34

Witam wszystkich i od razu muszę się pochwalić moją kapelą Euphorizone. Mamy gotowy hmmm teledysk... może to za duże słowo, po prostu wideo do naszego utworu. Podzielcie się opiniami, czekamy na gorącą dyskusję, fajnie by było gdybyśmy dostali parę komentarzy na YouTube. Komu się spodoba nasza muzyka niech da suba kanału. Zapraszam :)

https://youtu.be/aQNmQEA5P-E
P_I_W_O_

Moje gitary: IBANEZ RBM1
Moje wzmacniacze: B52 AT100 + 4x12 V30 VINTAGE
Pozostały sprzęt: Lexicon MX300, Eleven RACK, Line 6 UX8, Line 6 delay, BOSS noise supresor, Dunlop Cray Baby ZW45

miszczu | 13.11.2017, 01:49

Tomek, a Ty co sądzisz o tym kawałku? Teledysk zrobiony sprawnie, gracie profesjonalnie, - ale powiem szczerze że wolałem Twoje indywidualne kompozycje, które były zawsze ciekawe, nieoczywiste , chciało się ich dosłuchać do końca. Tutaj - kurcze jest to takie typowe, przewidywalne, oczywiste, że już w 1/3 wydarza się wszystko co ma się wydarzyć... Oglądałem ostatnio film Jarmusha "Gimme Danger" o historii Iggy Popa i the Stooges. I on w którymś momencie mówi właśnie że zdał sobie sprawę z takiego efektu - że fajnie jest przez pierwszych kilka chwil, ale nie jest pewien czy ludzie dotrwają do końca nagranych kawałków. Widzę że w komentarzach pod filmem wszyscy Wam słodzą, to może ja podrzucę coś do zastanowienia :-) Gdzieś się ta para którą czuć było w Twoich solowych próbach jakby rozeszła - to moje pierwsze odczucie na szybko.
miszczu

P_I_W_O_ | 18.11.2017, 11:16

Hej od razu dziękuję za komentarz. Napisz coś na Youtube plis. Widzisz to o czym mówisz to efekt pracy w zespole i tak naprawdę wielu kompromisów. Też nie podoba mi się kilka rzeczy i zmieniłbym np grę perkusji na bardziej zżytą z gitarą . Tak naprawdę prawdziwą wolność czuję gdy komponuje sam swoje utwory. A kto wie może znajdę kiedyś ludzi nadających na tych samych falach, dostroimy się i będzie wtedy myślę , że lepiej. Pozdraiwam i fajnie, że to wychwyciłeś mam dokładnie te same odczucia. Z drugiej strony Myślę, że jest się czym już chwalić dlatego m.in. powstało to wideo.
P_I_W_O_

Moje gitary: IBANEZ RBM1
Moje wzmacniacze: B52 AT100 + 4x12 V30 VINTAGE
Pozostały sprzęt: Lexicon MX300, Eleven RACK, Line 6 UX8, Line 6 delay, BOSS noise supresor, Dunlop Cray Baby ZW45

Libi | 25.11.2017, 03:12

Hej! Gratulacje - bo co by nie mówić to już samo zorganizowanie się do takiego nagrania jest wielkim krokiem naprzód. Mnie się akurat podoba. Pasuje mi połączenie takich elektronicznych brzmień klawiszy z ostrzejszymi riffami gitarki i nie uważam aby było to oczywiste - przeciwnie. Jedyna rzecz która jak na moje ucho odstaje od całości to wokal. Cóż powiedzieć - gostek ma trochę denerwującą manierę jakby mechanicznego sylabilizowania, regularnego akcentowania tekstu. No i nie ma jakichś powalających warunków głosowych o czym wydaje się nie zawsze pamiętać, zapędzając się w niebezpieczne dla siebie rejony. Może to kwestia dogrania się, znalezienia jakiejś formuły w której te jego tendencje będą się lepiej tłumaczyć i staną się atutem. Podsumowując - pierwszy kontakt super, ale wejście wokalu trochę przygasza.
Libi

Nasza twórczość