Gdańsk, czyli początek muzycznej przygody z zespołem BEMY

Aktualności, wiadomości z rynku, koncerty, warsztaty, ciekawostki, notki PR

gitredakcja | 6.08.2018, 11:53

PR Bezpłatny prasowy materiał PR ibis. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

Lucie i Kacka z Czech oraz Kende z Węgier to zwycięzcy konkursu realizowanego w ramach kampanii rodziny hoteli ibis - „Get to Sziget”, którzy już 1 sierpnia spotkają się w Gdańsku, aby wspólnie wyruszyć w dwutygodniową, muzyczną podróż. 7 dni specjalnie zaplanowanej trasy i 7 dni pobytu na jednym z największych wydarzeń muzycznych w Europie – Sziget Festival w Budapeszcie, to główne, ale nie jedyne atrakcje, jakie przewidziano dla uczestników wyprawy.

Laureatom wyłonionym w międzynarodowym głosowaniu, obejmującym aż 10 państw, w podróży towarzyszyć będą Mattia i Elie z zespołu BEMY. Zanim muzycy zagrają jako support przed warszawskim koncertem Eda Sheerana, wystąpią na jednej ze scen Sziget Festival 2018 – Europe Stage Presented by ibis, ze specjalnie skomponowanym na tę okazję utworem. Wcześniej jednak, bo już 1 sierpnia o godzinie 19:00, zainaugurują trasę w ramach kampanii „Get to Sziget” akustycznym występem w hotelu ibis Gdańsk Stare Miasto.

Przebieg konkursu i plan trasy
Odbywający się w dniach 8-15 sierpnia w Budapeszcie Sziget Festival 2018 to prawdziwe święto dla wszystkich fanów muzyki – 9 scen, na których przez 7 dni odbywać się będą koncerty, między innymi takich gwiazd jak: Lana del Rey, Gorillaz, Arctic Monkeys czy Shawn Mendes. Walka o miejsce w organizowanej przez rodzinę hoteli ibis wyprawie pod hasłem „Get to Sziget” była więc bardzo zacięta. Do konkursu mogli się zgłaszać zarówno indywidualnie, jak i w grupach do trzech osób, mieszkańcy 10 państw Europy Wschodniej: Polski, Czech, Słowacji, Słowenii, Rumunii, Bułgarii, Macedonii, Węgier, Litwy i Łotwy. Główne zadanie konkursowe polegało na nagraniu krótkiego filmu, który miał przekonać głosujących, że to właśnie jego autor powinien wyruszyć w wakacyjną podróż z rodziną hoteli ibis. Lucie i Kacka z Czech oraz Kende z Węgier przygotowali materiały video, które zdaniem głosujących i jury okazały się najlepsze - dlatego to właśnie oni spakowali już swoje walizki, aby wziąć udział w niepowtarzalnej przygodzie.

Gdańsk, czyli początek muzycznej przygody z zespołem BEMY: glownekonf_2106047998.jpg


#ibisSziget, czyli muzyczne niespodzianki
Na laureatów konkursu czekają dwa tygodnie wypełnione po brzegi muzyką. Nie tylko tą płynącą ze scen, ale również towarzyszącą w trasie. Podczas podróży Mattia i Elie z BEMY skomponują, bowiem dedykowany utwór, którego premiera będzie miała miejsce na Europe Stage Presented by ibis podczas Sziget Festival 2018. Do piosenki powstanie również teledysk, będący zapisem wrażeń z wyjazdu. Ich twórczość określana jest, jako pop z elementami indie rocka – to kwintesencja dobrej zabawy, beztroskiej, wakacyjnej atmosfery i niepowtarzalnego klimatu letnich festiwali. Rodzina hoteli ibis, której pasją jest muzyka, już po raz kolejny będzie obecna na Sziget Festival – posiada tam również swoją scenę. W tym roku, w ramach kampanii „Get to Sziget” dzieli się tym doświadczeniem i zaprasza do wspólnej przygody.
Avatar użytkownika
gitredakcja
 
Posty: 546
Dołączył(a): 30.10.2013, 10:59
Reprezentowana firma lub instytucja: gitgitara.pl

NEWSY gitarowe i muzyczne