Gram ok 2 lata. Nie wiem co dalej...

Cygan | 11.11.2016, 14:39

Czesc,
mam na imię Kamil i mam 15 lat. Swoją przygodę z gitarą zacząłem około 2 lata temu. Na poczatku był to zestaw na start w postaci Epiphone Les Paul Slash AFD Special II z dołączonym piecykiem.
Wszystko szło dobrze. Nauka akordów a potem przejście do riffów. W pierwszym roku byłem bardzo zadowolony z progresu. Wszystko szło gładko i codziennie przyswajałem nowe umiejętności.
W pewnym momencie uznałem, że brzmienie mojego zestawu nie jest już wystarczające i postanowiłem kupić Gibson SG Special 2015 i wzmacniacz Line-6 Spider IV 30W. Dokupiłem także multiefekt Digitech RP 355.
Pojawiają się coraz większe wątpliwości i chwile przygnębienia. Od jakiegoś czasu czuję, że to co potrafię na ten moment to wciąż za mało.
Brakuje mi teorii bo nie wiem skąd jej czerpać i od czego zacząć.
Nie jestem wstanie jeszcze sprawnie obsługiwać multiefektu.
Nie mam pojęcia czy może nabyć jakiś program komputerowy aby połączyć mój sprzęt aby zacząć działać. Może tworzenie coverów.
Moja gra polega teraz na uczeniu się coraz to nowych Riffów i tak w kółko. Nie wiem jak ruszyć na poziom wyżej.
Jeżeli miałbym się jakoś scharakteryzować to gram trash metal i rock w stylu zespołów Metallica, Slasha, Guns 'n Roses i Nirvana.
Liczę, że mi pomożecie bo jestem w martwym punkcie. Nakierujcie mnie na jakieś materiały wideo, szkoleniówki, może jakaś literatura w języku polskim?
Czym się inspirować i jak się motywować bo ostatnio z tym coraz gorzej.
Z góry dziękuję i czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam
Cygan

Moje gitary: Epiphone Les Paul Slash AFD Special II

Gibson SG Special 2015
Moje wzmacniacze: Line-6 Spider IV 30W
Pozostały sprzęt: Digitech RP 355 multiefekt

WykidajUo | 11.11.2016, 16:50

Gram ok 2 lata. Nie wiem co dalej...: DoNotFeedTroll.svg.png
DoNotFeedTroll.svg.png (13.09 KiB) Przeglądane 171 razy
Pytajcie o wszystko nudels'a bo ogrywał na YouTube więc się zna haa.
WykidajUo

baz0k | 13.11.2016, 14:17

Wbijaj do mnie na livestream http://www.youtube.com/baz0k :) Jestem profesjonalnym muzykiem i prowadzę darmowe warsztaty dla gitarzystów :) Ogląda mnie masa ludzi, którzy stanęli na pewnym etapie nauki. Zawsze warto wymienić się doświadczeniami.
Lajwy dotyczą sposóbów ćwiczeń, podejścia do instrumentu, ale też opowiadam o konkretnych tematach związanych teorią, warsztatem i improwizacją. Poniedziałki i środy o 20:00
Zerknij na kanał, jest tam skarbnica darmowej wiedzy :)

A jeśli masz facebooka, to uderzaj tutaj: https://www.facebook.com/groups/bazrockers/
Znajdziesz tam conajmniej 600 życzliwych i ambitnych wioślarzy na różnym etapie zaawansowania (od początkujących do wymiataczy).
baz0k

Reprezentowana firma lub instytucja: Bartosz 'Baz0k' Zelek
Moje gitary: Ibanez rg550ex custom
Ibanez r334 custom
Moje wzmacniacze: Cornford rh30
Pozostały sprzęt: Dużo tego przez łapy przechodzi ;-)

WykidajUo | 13.11.2016, 22:56

Gram ok 2 lata. Nie wiem co dalej...: a-jak.jpg
WykidajUo

baz0k | 14.11.2016, 10:45

Już już, weź leki przyjacielu ;) Nie każdy chce zakończyć naukę gitary na dwóch akordach i jednym ulubionym rocknrollowym riffie :)
baz0k

Ibanez r334 custom

WykidajUo | 15.11.2016, 12:14

E, bazooka... przeczytaj jeszcze raz to co tamten troll napisał... a potem przejrzyj takie tematy:

problem-z-gibsonem-buczy-t786.html

dzien-dobry-wam-t784.html

itd. itp.

Jeśli nadal nie wiesz o co chodzi... to tym bardziej mi cię żal.... albo nie. Nie żal mi takich hehe. Nabijaj nadal posty tym trollom i rób z tego forum śmietnisko.
WykidajUo

baz0k | 16.11.2016, 01:38

Spoko luz, ja tylko odpowiedziałem na pytanie :) Nie bądź taki stanowczy, bo się przestraszę :D
baz0k

Ibanez r334 custom

admin | 16.11.2016, 23:26

Panowie, blokujemy wątek i usuwamy obraźliwe wpisy. Forum nie służy takim występom.
Administrator Forum
admin
Administrator Forum

Reprezentowana firma lub instytucja: GitGitara.pl

Muzyka: nauka gry, teoria, technika, źródła