Mikrofon Rode Video Micro - Gratis!

Aktualności, wiadomości z rynku, koncerty, warsztaty, ciekawostki, notki PR

gitredakcja | 6.07.2018, 22:05

PR Bezpłatny prasowy materiał PR MAGNUS Hurtownia Muzyczna. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

Dźwięk jest niezwykle ważnym czynnikiem w wielu dziedzinach sztuki. Zarówno muzycy nagrywające swoje dzieła, jak i filmowcy powinni zadbać o to, aby dźwięk w ich pracy był czysty i naturalny. Czasami trudno połączyć dobrą jakość obrazu z dźwiękiem, tak aby wszystko ze sobą współgrało, ponieważ często trzeba łączyć kamerę z mikrofonem, a następnie sklejać dźwięk i obraz na komputerze.

Jeżeli zależy nam na jakości i możliwie największej wygodzie, warto zastanowić się nad wyborem mikrofonu Rode Video Micro, który znajduje się w ciekawej promocji w sklepie https://hurtowniamuzyczna.pl/. Wystarczy zrobić zakupy w sklepie internetowym na minimum 4990 zł, kupując sprzęt wybranych marek, a następnie przyjść do sklepu stacjonarnego i pokazać paragon, lub wysłać zdjęcie paragonu droga mailową, a mikrofon Rode Video Micro otrzymamy zupełnie za darmo!

Mikrofon Rode Video Micro - Gratis!: rode500.jpg


Marki które wchodzą w skład promocji to 2Box, Adam Audio, Aguilar, Akai Professional, Alva, Angelbird, BluGuitar, Crosley, Dizengoff, DPA, Dynaudio, Ferrrofish, Guild, HeadRush, Hosa, IK Multimedia, Kii, L.R. Baggs, Laney, M-Audio, Magix, Marantz Professional, MidiTech, Moog, MXL, Nord, PreSonus, RME, RODE, ROLI, Rotosound, sE Electronics, Softube, Sonnox, Spectrasonics, STAY, Toontrack, Townsend, Universal Audio, Vintage, Waldorf, Warm Audio, Waves.

Korzystanie ze sprzętu jest banalnie proste, bowiem wystarczy wpiąć go bezpośrednio do kamery, a dźwięk na filmie zostanie nagrany właśnie przed mikrofon Rode. To bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla muzyków tworzących materiały w serwisie Youtube, czy dla filmowców, którym zależy na mobilności, wygodzie i jakości. Dużą zaletą mikrofonu jest nie tylko to, że nagrywa on dźwięk z odwzorowaniem jego czystego i naturalnego charakteru, ale także fakt, że Rode Video Micro niweluje sporą część szumów, co docenią osoby, które cenią sobie wysoką jakość nagrań i wygodę korzystania ze sprzętu audio.

Promocja obowiązuje do 31.08.2018.

więcej informacji: https://hurtowniamuzyczna.pl/news/252/k ... armo!.html
Avatar użytkownika
gitredakcja
 
Posty: 546
Dołączył(a): 30.10.2013, 10:59
Reprezentowana firma lub instytucja: gitgitara.pl

NEWSY gitarowe i muzyczne