Moje posty

Sprawy regulaminowe, sugestie, pomysły, problemy techniczne forum.

GaryBary | 12.04.2014, 20:48

Szanowna gitredakcjo, nie wiem jak innych ale mnie strasznie wkurza to, że linki do moich postów i pozostałe linki typu "nowe posty", :aktywne wątki" itp. nie siedzą stale w jednym miejscu tylko tańczą po ekranie. Na stronie głównej są na górze, potem spadają gdzieś na prawo - łapię się stale na tym że sprawdzam najpierw czy są na górze, zazwyczaj nie ma - więc zaczynam szukać... Paranoja kompletna - przecież to nielogiczne, czemu to ma służyć?
GaryBary

SalCeson | 13.04.2014, 00:02

I ja dołożę Wam od siebie w tej samej sprawie - nie dość że na stronie głównej wspomniane przez kol. GaregoBarego linki są w innym miejscu niż na pozostałych stronach, to w dodatku na ich miejscu powtarzacie dokładnie to samo co umieściliście po prawej w nagłówku - czyli profil, wiadomości, wyloguj. Po jaką cholerę...?
SalCeson

admin | 14.04.2014, 12:49

Intencja była taka aby użytkownikom wersji mobilnej zaproponować dostęp do tych opcji na początku strony głównej, w sposób nie wymagający skrolowania. Ale sprawa jest rzeczywiście do przemyślenia bo nie da się ukryć, że to trochę wbrew zasadom usability.
Administrator Forum
admin
Administrator Forum

Reprezentowana firma lub instytucja: GitGitara.pl

admin | 14.01.2015, 11:30

Po wnikliwej analizie zgłoszonego wniosku Redakcja podjęła jednogłośnie uchwałę o jego wdrożeniu :-) Przepraszamy że trwało to tak długo - oczywiście mieliście obaj rację. Element o tej samej funkcji powinien zgodnie z wymogami usability wyglądać na wszystkich stronach tak samo i znajdować się w tym samym miejscu. Dziękujemy.
Administrator Forum
admin
Administrator Forum

Reprezentowana firma lub instytucja: GitGitara.pl

GitGitara.pl