Nagłośnienie TW Audio we wrocławskiej Strefie Kibica

Aktualności, wiadomości z rynku, koncerty, warsztaty, ciekawostki, notki PR

gitredakcja | 6.07.2018, 22:02

PR Bezpłatny prasowy materiał PR muzyczny.pl. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

Piłka nożna od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem, a mundial jest prawdziwym świętem dla miłośników tego sportu. Kibicować można na różne sposoby, od oglądania meczu w telewizji, po wyjazd w celu znalezienia się na trybunach. W domu mamy wszystko pod ręką, lecz nie czujemy się częścią tłumu, podczas gdy na trybunach przeżywamy mecz razem z innymi kibicami, lecz często musimy wyjeżdżać daleko. Jeśli nie mamy zamiaru wyjeżdżać, a mimo to chcemy poczuć emocje towarzyszące wspólnemu kibicowaniu, doskonałym pomysłem jest odwiedzenie strefy kibica.

Wrocław w tym roku może się pochwalić olbrzymią strefą kibica, która znajduje się tuż przy Hali Stulecia. Strefa kibica może się wyróżnia się doskonałą organizacją, dużymi telebimami, które nie pozwolą abyśmy przeoczyli najdrobniejszy detal, a także doskonałym systemem nagłośnieniowym marki TW Audio (https://muzyczny.pl/31g_Sprzet-naglosnieniowy.html), którego wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma M. Ostrowski. Podczas meczu buzują emocje i wokół głośno jest od okrzyków kibiców. To może przeszkadzać w dokładnym usłyszeniu słów komentatora, ale z odpowiednim systemem nagłośnieniowym nie ma tego problemu, co może potwierdzić każdy, kto do tej pory odwiedził strefę kibica przy Hali Stulecia.

Nagłośnienie TW Audio we wrocławskiej Strefie Kibica: 2045.jpg


Potężne kolumny głośnikowe są w stanie nagłośnić cały obszar, a ich jakość jest na tyle wysoka, że głos jest nie tylko głośny, ale także czysty i wyraźny, nawet przy dużym hałasie. Co ciekawe, system został zainstalowany w taki sposób, by obsługiwać powierzchnię o powierzchni 35 metrów, lecz podczas meczów reprezentacji polski kibiców było tak dużo, że plac był zapełniony całkowicie i okazało się, że głośno i wyraźnie było słychać nawet w odległości 60 metrów. Taki wynik robi wrażenie i jest bez wątpienia jednym z ważniejszych powodów dla których warto odwiedzić strefę kibica we Wrocławiu.

więcej informacji: https://muzyczny.pl/wydarzenia/TW-AUDiO ... ibica.html
Avatar użytkownika
gitredakcja
 
Posty: 546
Dołączył(a): 30.10.2013, 10:59
Reprezentowana firma lub instytucja: gitgitara.pl

ent_liczek | 10.07.2018, 15:05

Fajnie fajnie, tylko komu tu kibicować... ;-)
ent_liczek
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5.12.2013, 01:18

zen | 12.07.2018, 02:38

No ale w sumie nic się nie stało, prawda Polacy?
Avatar użytkownika
zen
 
Posty: 88
Dołączył(a): 3.12.2013, 18:35

NEWSY gitarowe i muzyczne