GitGitara.pl: logo do umieszczenia na stronie

Podoba Ci się nasz serwis? Zapraszamy do umieszczenia logo GitGitara.pl we własnym serwisie. Na tej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne materiały oraz zasady użycia naszego znaku. Możemy zrewanżować się zamieszczając Twoje logo w naszym serwisie. Na stronie Przyjaciele i Partnerzy znajdziesz przykłady serwisów, które zdecydowały się na taką wymianę.

§ Zasady użycia logo GitGitara.pl
  1. Znak GitGitara.pl jest chroniony prawnie i może być zamieszczony w innych serwisach wyłącznie za pośrednictwem zgromadzonych na tej stronie plików graficznych, przy użyciu towarzyszącego im kodu.
  2. Prosimy nie zamieszczać naszego logo na stronach zawierających materiały dla dorosłych, w serwisach zawierających lub ułatwiających dostęp do nielegalnych materiałów, naruszających lub ułatwiających naruszanie prawa i Netykiety.
  3. Prosimy nie zamieszczać znaku w sposób sugerujący oficjalny (np. prawny, organizacyjny itd.) związek z naszym serwisem.
  4. Prosimy nie używać naszego znaku w kontekście naruszającym dobre imię serwisu GitGitara.pl.
  5. Znak GitGitara.pl nie może być używany na stronach anonimowych, nie zawierających danych umożliwiających kontakt z ich właścicielem.
  6. GitGitara.pl zastrzega sobie prawo zmiany wyglądu plików graficznych oraz odmowy ich dalszego wykorzystywania w innym serwisie bez podania przyczyny. W razie wystosowania takiej odmowy, znak GitGitara.pl musi zostać niezwłocznie usunięty.

125x86 px:

Logo GitGitara.pl

146x90 px:

Logo GitGitara.pl

165x120 px:

Logo GitGitara.pl

190x80 px:

Logo GitGitara.pl

200x80 px:

Logo GitGitara.pl

220x110 px:

Logo GitGitara.pl

365x175 px:

Logo GitGitara.pl