Nowy wzmacniacz :)

Comba, heady, kolumny. Tranzystor, lampa i cyfra - porady, porównania, opinie

Stanley | 11.08.2019, 01:19

Cześć
zacznę od tego, ze gram od stycznia tego roku i mój sprzęt to:
Vintage v100 + Spider line 6 II. Chciałem jakoś w tym miesiącu bądź następnym wymienić wzmacniacz, bo
ten przestaje być satysfakcjonujący i też szwankuje(kupiłem używany i już jest dosyć leciwy)

Poszukuję czegoś do mieszkania.Rozmyślałem trochę nad tym i finalnie zostałem raczej z trzema opcjami:
opcja pierwsza to Yamaha THR 10, druga opcja to Marshall DSL 1 albo 5 natomiast trzeci kandydat to Boss Katana w wersji 50 lub 100

Co pogrywam?
Numetal, metal, rock

Budżet?
1500 PLN
Stanley

TreSpiler | 11.08.2019, 16:48

Nie wystarczyły ci odpowiedzi z gitarzyści.pl? Nie chcę się czepiać ale skoro ograłeś wymienione wzmaki to czy jest ktoś, kto lepiej odpowie na to pytanie lepiej niż ty sam? Uważam pytanie za sensowne, gdy ktoś nie wie jak piece brzmią, za to wiem, że słyszałeś je na żywo. Nikt nie da ci teraz sensowniejszych odpowiedzi niż te, które otrzymałeś w gitarzystach. Ja np. polecę DSLa bo uwielbiam brzmienie Marshalla i tego się trzymam, ktoś inny lubi wzmacniacze cyfrowe i poleci Bosa Katane a na końcu zjawi się typek co powie ci, że jak nie przeznaczysz 3k na wzmacniacz i 2k na kolumnę to nie masz po co kupować ;) Nie zrozum mnie źle, jeżeli poukładasz sobie w głowie to czego doświadczyłeś grając na tych wspaniałych pudłach będziesz wiedział czego ci trzeba. Katana jako modeling ma sporo fajnych zabawek, oczywiście ty masz multi, więc raczej ich nie potrzebujesz, DSL to w pełni lampowa lampa i do tego High Gainowiec. Yamahy THR nawet nie znam więc nic o niej nie powiem.
TreSpiler

matimati81 | 18.08.2019, 16:37

zerknij na tą stronę, może coś ciekawego znajdziesz dla siebie https://elpa.info.pl/
matimati81

Reprezentowana firma lub instytucja: https://elpa.info.pl/

Wzmacniacze i efekty gitarowe