Pawkin w "Chłodnym Wietrze"

Aktualności, wiadomości z rynku, koncerty, warsztaty, ciekawostki, notki PR

gitredakcja | 29.06.2017, 01:33

PR Bezpłatny prasowy materiał PR Cantaramusic.pl. Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Lubelska grupa Pawkin zaprezentowała teledysk do kompozycji "Chłodny Wiatr" skomponowanej przez basistę grupy Bajm - Artura Daniewskiego.

Kompozycja "Chłodny Wiatr" jest pierwszą zapowiedzią nowego albumu grupy Pawkin. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Pawkin w "Chłodnym Wietrze": pawkin_witold-nowakowski.jpg


Zespół Pawkin istnieje od listopada 2011 roku, jednak początki działalności tej lubelskiej formacji sięgają roku 2006, kiedy to nagrany został singiel „Blues Mieszka w Polsce”. Kompozycja Sławka Wierzcholskiego znalazła się na pięciopłytowej "Antologii Polskiego Bluesa". W nagraniu udział wzięli między innymi: Andrzej Pawka, Irek Muszyński, Sławek Wierzcholski, Marek Raduli, Tomek Bidiuk oraz grupa zaprzyjaźnionych muzyków.

Pawkin wydał już sześć singli oraz teledysków z czego pięć („Zaufaj Mi Jeszcze Raz”, „To Co Chcesz Usłyszeć”, „Pomóż Mi”, "To Jest Miłość" oraz "Nas Już Nie Ma") pochodzi z płyty „Taka Jak Ty”, która została wydana 8 marca 2014 roku.

Pawkin ma na koncie występ w półfinale V edycji programu Must Be The Music. Znalazł się tam w grupie 32 wykonawców wyłonionych spośród ponad 11 500, którzy próbowali swoich sił w piątej edycji tego programu. Zespół miał okazję zaprezentować się 9 milionowej publiczności.

"Chłodny wiatr":
Avatar użytkownika
gitredakcja
 
Posty: 436
Dołączył(a): 30.10.2013, 10:59
Reprezentowana firma lub instytucja: gitgitara.pl

NEWSY gitarowe i muzyczne