Renowacja gitar - ankieta

Elektronika, przeróbki, naprawy, renowacje gitar, porady lutnicze.

oczleh | 12.12.2018, 17:07

Cześć,

Wraz z kolegą chcielibyśmy zwrócić się do Was z prośbą o pomoc. Jesteśmy pasjonatami muzyki, gitar, stawiamy coraz śmielsze kroki w ich renowacji, zaczynając od odświeżania najcenniejszych gitar jakie znamy - naszych własnych. :)

Chcielibyśmy poznać opinie naszych kolegów i koleżanek instrumentalistów odnośnie oddawania instrumentu do renowacji. Przygotowaliśmy krótką i anonimową ankietę Google, która rzuci nam ogólny obraz na popyt na usługi renowacji gitar w kraju. Bardzo proszę chętnych o wypełnienie ankiety, potrwa to zaledwie minutkę.

Ankieta:
https://docs.google.com/forms/d/1dV6W28 ... FUYq1M6c8A

Staramy się przeobrazić pasję w sposób na życie, co oznacza, że pracujemy głównie weekendami. Będziemy jednak starali się ukazywać efekty naszych aktualnych prac jak najszybciej to będzie możliwe. W planach mamy założenie konta fb, insta, strony WWW z galerią. Ale na to jeszcze przyjdzie czas.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam! :)
oczleh
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12.12.2018, 16:31

Libi | 11.01.2019, 15:38

Moim zdaniem podstawowy problem dzisiaj to kwestia progów. Szlif konieczny jest czasem już po 2-3 latach, a potrafi kosztować tyle że lepiej opłacałoby się wymienić cały gryf. O wymianie progów szkoda nawet mówić - dziś można bez trudu kupić przyzwoitą gitarę kosztującą tyle, że starą bardziej się opłaca wyrzucić niż wymieniać progi.
Avatar użytkownika
Libi
 
Posty: 133
Dołączył(a): 24.11.2013, 22:11
Lokalizacja: Kraków

Kącik Majsterkowicza