Scorpions w Polsce. Oficjalny spot

Aktualności, wiadomości z rynku, koncerty, warsztaty, ciekawostki, notki PR

gitredakcja | 11.01.2019, 15:41

PR Bezpłatny prasowy materiał PR Prestige MJM . Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Czy jest druga kapela, której koncerty w Polsce wzbudzają aż tak wielkie zainteresowanie i to przez tyle lat? Legendarni Scorpionsi powrócą do Polski już w lipcu na dwa koncerty. Prezentujemy spot promujący to wydarzenie.

Wyjątkowy koncert, który każdy przynajmniej raz w życiu musi zobaczyć. Scorpions po raz kolejny pokażą moc hardrockowych riffów i podbiją polską publiczność. Już w lipcu niemiecka legenda podejmie wyzwanie, któremu mogą sprostać tylko największe gwiazdy światowego formatu. Zespół zagra w dwóch największych obiektach w Polsce: gliwickiej arenie oraz na pograniczu Gdańska i Sopotu.Pierwsze tygodnie sprzedaży oraz świąteczna gorączka najlepiej pokazują nam, że miłość do zespołu Scorpions jest nieustająca, a wejściówki na te koncerty znikają w ekspresowym tempie” - komentuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM.

Scorpions wystąpią w Polsce w 2019 roku na dwóch koncertach: 21 lipca w Arenie Gliwice oraz 23 lipca w Ergo Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu. Bilety można nabywać poprzez stronę http://www.prestigemjm.com.
Avatar użytkownika
gitredakcja
 
Posty: 546
Dołączył(a): 30.10.2013, 10:59
Reprezentowana firma lub instytucja: gitgitara.pl

NEWSY gitarowe i muzyczne