Smolasty na jednej scenie z Nicki Minaj. To nie fake news

Aktualności, wiadomości z rynku, koncerty, warsztaty, ciekawostki, notki PR

gitredakcja | 8.02.2019, 13:03

PR Bezpłatny prasowy materiał PR Prestige MJM . Redakcja nie odpowiada za jego treść.
Po świetnym albumie „Fake Love”, milionowych odtworzeniach na YouTube oraz w pozostałych serwisach cyfrowych i wyprzedanej trasie koncertowej - czas na kolejny krok. Występ Smolastego przed Nicki Minaj to kolejny dowód na to, że w drodze po sukces artysta idzie jak burza.

Jego twórczość jest orzeźwiającym połączeniem R&B, rapu, popu i muzyki klubowej, co zostało docenione zarówno przez słuchaczy (dwie platynowe płyty za single „Uzależniony" i „Fake Love”) oraz krytyków muzycznych (nominacja do Fryderyka 2018 w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”).

Smolasty na jednej scenie z Nicki Minaj. To nie fake news: 32445245_01_crop_300x168_8576ddb7_CPO.jpg


Mateusz Natali z portalu popkiller.pl, zapraszając Smolastego w 2017 roku do projektu „Młode Wilki 5”, mówił: „Gdy tylko usłyszeliśmy pierwsze numery Smolastego, byliśmy pewni jednego - wreszcie pojawiła się polska odpowiedź na twórczość takich artystów jak Chris Brown, The Weeknd czy Ty Dolla $ign. R&B przez lata było u nas lekceważone i spychane na margines, a Smoła pokazał, że da się robić je tak, by zachowywało równocześnie swój bliski rapowi rodowód jak i mainstreamową siłę rażenia. Już ogłaszając go jako uczestnika Młodych Wilków pisaliśmy o „wschodzącej gwieździe R&B”, a patrząc na talent i zapał do pracy, wielki sukces był tu tylko kwestią czasu".

Teraz, po wydaniu debiutanckiego albumu wokalista wystąpi przed Nicki Minaj.

„Nicki Minaj to światowa supergwiazda. Pierwszy raz usłyszałem ją w czasach „Pink Friday” i już wtedy wiedziałem, że zrobi wielką karierę. Zagrać przed nią to duże wyróżnienie, ale też duża odpowiedzialność. Jeszcze nie wiem, które z moich numerów wybiorę, żeby rozgrzać publiczność, ale mogę obiecać jedno: kiedy Nicki wejdzie na scenę zobaczy, że nikt od Tokio po Nowy Jork nie ma takiej energii jak polscy fani” – mówi Smolasty.

Nicki Minaj, Juice WRLD oraz Smolasty wystąpią już 24 lutego 2019 roku na koncercie w Atlas Arenie w Łodzi. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. Bilety można nabywać za pośrednictwem http://www.prestigemjm.com.
Avatar użytkownika
gitredakcja
 
Posty: 475
Dołączył(a): 30.10.2013, 10:59
Reprezentowana firma lub instytucja: gitgitara.pl

NEWSY gitarowe i muzyczne