Śpiewnik gitarowy - aplikacja Android

Forum ogólnogitarowe on i off topic - jeśli nie znalazłeś lepszego miejsca na swój wątek.

Nikoro | 10.09.2017, 23:32

Cześć.

Mam na imię Dominik i niedawno stworzyłem śpiewnik gitarowy na smartfony i tablety z systemem Android. Obecnie jest tam ponad 100 najpopularniejszych piosenek z kategorii ogniskowych, harcerskich szant itp. Planuję regularnie dodawać nowe pozycje.

Aplikacja jest DARMOWA, BEZ REKLAM, BEZ LOGOWANIA. Apka działa bez konieczności dostępu do Internetu.
Gorąco zachęcam do testowania i oceniania. Mile widziane są komentarze, wskazówki i uwagi, które umożliwią mi poprawienie aplikacji, dodanie nowych funkcji tak, aby jak najwięcej użytkowników było zadowolonych. Śpiewnik tworzę w wolnych chwilach i z ogromną przyjemnością będę go rozwijał o ile znajdą się osoby, które będą chciały z niego korzystać.

Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play pod tym linkiem:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dominikkrajcer.spiewnik&hl=pl

Obrazek
Nikoro

gitredakcja | 15.09.2017, 00:30

Fajna sprawa, polecamy. Szkoda że akordy nie są umieszczone w odpowiednich miejscach w tekście - oprócz łatwiejszego opanowania zmiany akordów pozwoliłoby to być może polepszyć komfort korzystania z podglądu akordów. W tej chwili w wypadku krótkich, jednoliterowych nazw akordów nie zawsze udaje się trafić palcem we właściwe miejsce. Ale czy takie zakotwiczenie oznaczeń akordów przy tekście jest technicznie możliwe?
gitredakcja

Reprezentowana firma lub instytucja: gitgitara.pl

NormanBates | 16.09.2017, 01:46

Przemyślałbym repertuar. Może nie jestem reprezentatywny, ale 80% kawałków nie znam i nigdy w życiu bym ich pewnie nie zagrał, choćby nie wiem ile płacili. Te discopolowe śmieci są faktycznie grane przez ludzi na gitarce (z dyskontu) do piwa? To obraża gitarę!!!
NormanBates

Nikoro | 18.09.2017, 00:37

Bardzo dziękuję za uwagi. Wyświetlanie akordów ponad tekstem w odpowiednich miejscach jest jak najbardziej możliwe i taka funkcjonalność powinna się pojawić, przy czym wykonanie tego będzie nieco czasochłonne przez co na tą opcję będzie trzeba trochę poczekać.

Co do repertuaru - będzie on sukcesywnie rozbudowywany. Jak ktoś ma propozycję na jakiś utwór to proszę pisać czy to wiadomość prywatną, maila itp. Postaram się jak najszybciej dodać taką piosenkę.
Nikoro

Zawracanie gitary