Startuje Białystok New Pop Festiwal

Aktualności, wiadomości z rynku, koncerty, warsztaty, ciekawostki, notki PR

gitredakcja | 13.07.2018, 12:16

PR Bezpłatny prasowy materiał PR Agora SA. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

W piątek i sobotę, 13-14 lipca br. na dziedzińcu pałacu Branickich w Białymstoku podczas miejskiego festiwalu kulturalnego Białystok New Pop Festival zagrają gwiazdy polskiej sceny muzycznej. W programie pierwszej edycji wydarzenia znalazły się koncerty gwiazd – m.in. Kayah, Brodki, Nosowskiej, Natalii Nykiel i The Dumplings, a także spotkania z artystami i atrakcje w strefach aktywnego wypoczynku, kulinarnej, mody i dla dzieci.

W najbliższy weekend na festiwalowej scenie w Białymstoku zagrają: Kayah, Nosowska, Brodka, Natalia Nykiel, The Dumplings, Nata’tu, Baranovski, niXes – nowy muzyczny projekt Ani Rusowicz, Mrozu oraz projekt Albo Inaczej 2, czyli: Natalia Nykiel, Sokół, Justyna Święs, Te-Tris, Monika Borzym i DJ Black Belt Greg.

W strefie Co Jest Grane 24 fani muzyki będą mogli kupić płyty i zdobyć autografy występujących artystów.

Na najmłodszych uczestników festiwalu w godz. 16:00-19:00 czekać będzie strefa Dzieci, w której będzie można wziąć udział w zabawach teatralnych związanych z ekologią i ochroną środowiska przygotowanych przez Pawujciowy Teatrzyk, warsztatach i pokazach kuglarskich, zabawach tanecznych z wykorzystaniem sprzętu do robienia baniek, czytaniu bajek i robieniu do nich ilustracji razem z białostocką księgarnią „Trzy kropki” oraz malowaniu samochodu marki Renault.

W strefie Sportu odbędą się rozgrywki w badmintona z udziałem instruktorów z Białostockiej Szkoły Badmintona, a także zajęcia z zumby, warsztaty jogi i testy rowerów Adrian Łucejko-Custom Bikes.

W strefie kulinarnej pod patronatem marki Z Podlaskiej Spiżarni głodni smakosze znajdą food trucki z jedzeniem z różnych rejonów świata oraz stoisko Z Podlaskiej Spiżarni, przy którym odbędą się degustacje produktów tej marki. Będą mogli również wziąć udział w warsztatach kulinarnych z Ewą Bałdyś-Jakuć, znaną szefową kuchni, która pokaże, jak codzienne dania zamienić w zaskakujące potrawy.

W strefie Mody znajdą się stoiska znanych i lubianych marek modowych i projektantów: MOZAIKA, Chrum.com, Magdaleny Kurnickiej, Underworld, a także showroom marki GAIA, w którym będzie można zakupić bieliznę oraz wziąć udział w warsztatach brafittingu i profilaktycznym badaniu piersi.

Bilety na festiwal w przedsprzedaży w cenie 39 zł (jednodniowe) oraz 65 zł (karnet dwudniowy) można nabyć na stronie http://www.bialystoknewpop.pl, do wyczerpania puli.

Karnety są również do kupienia w kasach kin Helios w Białymstoku oraz w klubie Zmiana Klimatu/Cechowa, ul. Warszawska 6.

Wstęp dla dzieci do 12. roku życia, osób powyżej 65. roku życia oraz opiekuna osoby niepełnosprawnej jest bezpłatny.

Startuje Białystok New Pop Festiwal: logo-bialystok-new-pop-festival_5b4757493dbf24_61198942.jpg.jpgOrganizatorem festiwalu jest Agora - Co Jest Grane 24.

Partnerem głównym wydarzenia jest Miasto Białystok, a partnerami Perła, Renault-Motozbyt Białystok, Z Podlaskiej Spiżarni, Chorten, GAIA.

Patroni medialni: Co Jest Grane 24, „Gazeta Wyborcza”, Helios, Bialystoksubiektywnie.pl, Radio Akadera, Empik.
Avatar użytkownika
gitredakcja
 
Posty: 546
Dołączył(a): 30.10.2013, 10:59
Reprezentowana firma lub instytucja: gitgitara.pl

NEWSY gitarowe i muzyczne