Struny Elixir Duo, czyli dwa komplety taniej

Aktualności, wiadomości z rynku, koncerty, warsztaty, ciekawostki, notki PR

gitredakcja | 6.07.2018, 22:10

PR Bezpłatny prasowy materiał PR strunygitarowe.pl. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

Firma Elixir jest znana gitarzystom za sprawą bardzo cenionych strun charakteryzujących się bardzo dużą trwałością. Niestety część muzyków nie decyduje się na wybór tych strun ze względu na ich cenę, bowiem nie są one najtańsze. Jeśli chcemy poznać doskonałą jakość i wygodę gry jaką oferują struny marki Elixir, warto skorzystać ze specjalnej akcji Elixir Duo, przeprowadzonej przez sklep https://strunygitarowe.pl/.

Promocja polega na tym, by wybrać dwa wybrane komplety – jeden do gitary akustycznej i drugi do gitary elektrycznej, a wówczas cena będzie niższa niż w przypadku gdybyśmy kupowali te zestawy osobno. Dodatkowo jeśli dokonamy przedpłaty wybierając przesyłkę listem poleconym lub do paczkomatu.

Struny Elixir Duo, czyli dwa komplety taniej: 6c7960dcd65087f670ebec910ece1cf6.jpg


Struny Elixir kojarzone są między innymi za sprawą powłok nanoweb i polyweb, którymi są one pokryte. Powłoki te w znacznym stopniu wydłużają świeżość i żywotność strun, co w połączeniu z naturalnym brzmieniem i sporą podatnością na artykulację daje mieszankę doskonałą. Tak długa żywotność strun rekompensuje ich cenę, bowiem jeden komplet może być założony znacznie dłużej, niż w przypadku wielu kompletów innych firm. Warto skorzystać z akcji Elixir Duo nie tylko dla siebie, ale także aby zrobić komuś prezent. Na przykład jeśli sami gramy na gitarze elektrycznej i znamy kogoś, kto preferuje akustyczne brzmienia, możemy sprezentować tej osobie drugi zestaw. Należy jednak pamiętać, aby zwracać uwagę na rozmiar strun w wybranych przez nas zestawach, aby nieświadomie nie wybrać znacznie grubszych lub cieńszych od tych, które mieliśmy do tej pory, bowiem taka spora zmiana rozmiaru strun może skutkować koniecznością ponownego ustawienia menzury. Jeśli chcemy stać się posiadaczami doskonałych strun marki Elixir, warto skorzystać z akcji Elixir Duo, tym bardziej, że nie jest ona ograniczona czasowo.

więcej informacji: https://strunygitarowe.pl/pl/searchquer ... /5?url=duo
Avatar użytkownika
gitredakcja
 
Posty: 546
Dołączył(a): 30.10.2013, 10:59
Reprezentowana firma lub instytucja: gitgitara.pl

ent_liczek | 10.07.2018, 15:03

Posłałem ostatnio żonę do ich sklepu stacjonarnego żeby pod drodze kupiła mi 2 struny D do klasyka. W całym sklepie na Zapolskiej był 1 (słownie: jeden) egzemplarz, który musiałem oddać córce, a sam dalej kaleczę sobie palce rozwaloną owijką...
ent_liczek
 
Posty: 23
Dołączył(a): 5.12.2013, 01:18

NEWSY gitarowe i muzyczne