Technika gry na gitarze w 3 miesiące.

makapaka | 31.10.2016, 16:34

Elo,
ma ktoś może kupiony kurs technika gry na gitarze w trzy miesiące? Jak to znalazła by się dobra dusza, która by pożyczyła konto? Chętnie bym ten kurs kupił, ale nie mam kasy, a nie chce mi się czekać do wakacji, żeby coś zarobić :(
makapaka

baz0k | 31.10.2016, 17:33

Jeśli chcesz podszkolić się w technice za darmo to zapraszam do siebie na guitar workout i livestreamy:)

http://www.youtube.com/baz0k

No i nikogo nie okradasz z własności intelektualnej ;)
baz0k

Reprezentowana firma lub instytucja: Bartosz 'Baz0k' Zelek
Moje gitary: Ibanez rg550ex custom
Ibanez r334 custom
Moje wzmacniacze: Cornford rh30
Pozostały sprzęt: Dużo tego przez łapy przechodzi ;-)

admin | 5.11.2016, 21:07

makapaka, proponujesz aby ktoś pomógł Ci w kradzieży? Jest to sprzeczne z naszym regulaminem, ale co gorsza, podżegając do przestępstwa i dowodząc próby popełnienia przestępstwa ryzykujesz sprawę karną o paragrafy zagrożone karą ładnych kilku lat więzienia. Myślisz co robisz?
Administrator Forum
admin
Administrator Forum

Reprezentowana firma lub instytucja: GitGitara.pl

ADam | 9.10.2017, 14:08

Jeżeli nie masz pieniędzy na zakup kursy możesz korzystać z darmowych kursów, które są wrzucane na YOUTUBE lub z rożnych stron na których jest opisana nauka gry na gitarze. Sam tak zaczynałem swoją przygodę z gitaro, ponieważ tez nie miałem pieniędzy na kurs. Głownie korzystałem z tej strony - https://mcraft.com.pl/ na której są wstawione filmy osób które uczy podstaw, bez których bardziej zaawansowana nauka bez opanowania tych podstaw będzie niemożliwa. Trzeba znać na czym polegają skale modalne, jak grac power chords itp.

Tak jak mówię nie trzeba mieć pieniędzy żeby uczyć się grać. W dzisiejszych czasach wszystko można znaleźć w internecie, wystarczy tylko trochę chęci!!! :-)
ADam

Muzyka: nauka gry, teoria, technika, źródła