Strona 1 z 1

Technika gry na gitarze w 3 miesiące.

PostNapisane: 31.10.2016, 16:34
makapaka
Elo,
ma ktoś może kupiony kurs technika gry na gitarze w trzy miesiące? Jak to znalazła by się dobra dusza, która by pożyczyła konto? Chętnie bym ten kurs kupił, ale nie mam kasy, a nie chce mi się czekać do wakacji, żeby coś zarobić :(

Re: Technika gry na gitarze w 3 miesiące.

PostNapisane: 31.10.2016, 17:33
baz0k
Jeśli chcesz podszkolić się w technice za darmo to zapraszam do siebie na guitar workout i livestreamy:)

http://www.youtube.com/baz0kNo i nikogo nie okradasz z własności intelektualnej ;)

Re: Technika gry na gitarze w 3 miesiące.

PostNapisane: 5.11.2016, 21:07
admin
makapaka, proponujesz aby ktoś pomógł Ci w kradzieży? Jest to sprzeczne z naszym regulaminem, ale co gorsza, podżegając do przestępstwa i dowodząc próby popełnienia przestępstwa ryzykujesz sprawę karną o paragrafy zagrożone karą ładnych kilku lat więzienia. Myślisz co robisz?

Re: Technika gry na gitarze w 3 miesiące.

PostNapisane: 9.10.2017, 14:08
ADam
Jeżeli nie masz pieniędzy na zakup kursy możesz korzystać z darmowych kursów, które są wrzucane na YOUTUBE lub z rożnych stron na których jest opisana nauka gry na gitarze. Sam tak zaczynałem swoją przygodę z gitaro, ponieważ tez nie miałem pieniędzy na kurs. Głownie korzystałem z tej strony - https://mcraft.com.pl/ na której są wstawione filmy osób które uczy podstaw, bez których bardziej zaawansowana nauka bez opanowania tych podstaw będzie niemożliwa. Trzeba znać na czym polegają skale modalne, jak grac power chords itp.

Tak jak mówię nie trzeba mieć pieniędzy żeby uczyć się grać. W dzisiejszych czasach wszystko można znaleźć w internecie, wystarczy tylko trochę chęci!!! :-)

Re: Technika gry na gitarze w 3 miesiące.

PostNapisane: 7.11.2017, 14:09
miszczu
Serio korzystasz z tej strony, na której jest ledwo 5 filmików? Strona wygląda na jakieś spamerskie zaplecze SEO dla stron studium gitarowego Guitar Underground - tak na mój nos...